wczytywanie

O nas

Firma GLOBAL SYSTEM jest wiodącym producentem bram, rolet przeciwpożarowych, kurtyn dymowych oraz systemów przeładunkowych.

Głównym produktem oferowanym przez firmę są bramy przeciwpożarowe:

Bramy przeciwpożarowe w przypadku pojawienia się ognia wydzielają strefy pożarowe, zapobiegając jego rozprzestrzenianiu się wewnątrz budynku.

Natomiast kurtyny dymowe oferowane przez firmę wydzielają strefy dymowe, których podstawowym zadaniem jest ukierunkowanie dymu do określonego miejsca.

Kolejną grupą produktową są systemy przeładunkowe, w skład których wchodzą:

Oferta firmy obejmuje również: bramy przemysłowe segmentowe rolowane oraz bramy szybkobieżne.

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu firmy w sprzedaży bram przeciwpożarowych oraz systemów przeładunkowych jesteśmy w stanie dostarczyć do klienta kompleksowe rozwiązania pozwalające na wyposażenie budynku produktami od jednego dostawcy. Dodatkowo GLOBAL SYSTEM zapewnia profesjonalny montaż swoich produktów.

Dostarczane produkty oraz urządzenia są projektowane z uwzględnieniem najwyższych standardów oraz norm bezpieczeństwa CE.

Od początku działalności firma stawia na innowacyjność oraz jak najwyższą jakość produktów, dlatego produkty doceniane są już nie tylko w Polsce ale również na świecie.
Zawsze służymy profesjonalnym i kompleksowym doradztwem technicznym już od fazy projektu aż do realizacji.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@globalsystem.com.pl

 

O nas O nas O nas

Array

do_gory