wczytywanie

Kariera

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesyłanie CV (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji) oraz listu motywacyjnego na adres:  biuro@globalsystem.com.pl

Aktualne oferty pracy

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY DO DZIAŁU EKSPORTU

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie zagranicznych partnerów handlowych
  • organizacja i koordynowanie działań związanych z eksportem towarów na rynek zagraniczny
  • sporządzanie wycen, kosztorysów ofertowych
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami
  • obsługa procesu realizacji zamówień

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie (mile widziany absolwent technikum budowlanego lub studiów technicznych)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (mile widziana znajomość innych języków)
  • obsługa pakietu MS-Office
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • premie uznaniowe

PRACOWNIK PRODUKCJI OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

  • obsługa maszyn i urządzeń
  • realizacja planów produkcji
  • przyjmowanie i wydawanie towarów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • zdolności manualne

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie dwuzmianowym

POMOCNIK OPERATORA PRASY, WYCINARKI LASEROWEJ FIBER

Wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego, suwnicy

  • obsługa prasy krawędziowej CNC lub wycinarki laserowej FIBER
  • realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji
  • dbanie o wysoką jakość produktów, kontrola pomiarowa

Oferujemy

  • pracę na nowoczesnych urządzeniach oraz na najnowszych programach
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę

Prowadzimy rekrutację zgodnie z zasadą równości szans i niedyskryminacji – zapraszamy do aplikowania również kandydatów z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Global System Wojciech Jawor z siedzibą w Brzeznej 495, 33-386 Podegrodzie.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

do_gory