wczytywanie

Kontakt

GLOBAL SYSTEM Wojciech Jawor

Brzezna 495
33-386 Podegrodzie
NIP 734-167-59-90
REGON 492819598
e-mail: biuro@globalsystem.com.pl

 

DZIAŁ DORADZTWA I OFERTOWANIA

Bartosz Krawczyk
Specjalista ds. inwestycji
tel. +48 735 997 846
e-mail: b.krawczyk@globalsystem.com.pl

  • Bramy i rolety przeciwpożarowe
  • Kurtyny dymowe ruchome i stałe
  • Systemy przeładunkowe, uszczelnienia bramowe
  • Rolety i bramy segmentowe przemysłowe
Tomasz Wojtarowicz
Doradca Techniczno -Handlowy
tel. +48 500 327 325
e-mail: t.wojtarowicz@globalsystem.com.pl

  • Bramy i rolety przeciwpożarowe
  • Bramy szybkobieżne
  • Systemy przeładunkowe, uszczelnienia bramowe
  • Rolety i bramy segmentowe przemysłowe
 
Paweł Gargula
Dyrektor Handlowy
tel. +48 502 217 431
e-mail: p.gargula@globalsystem.com.pl

  • Kurtyny dymowe ruchome i stałe
  • Bramy przeciwpożarowe
  • Bramy szybkobieżne
  • Rolety i bramy segmentowe przemysłowe
 
 

DZIAŁ MARKETINGU

Małgorzata Respekta-Paszkiewicz
Kierownik ds. Marketingu i Szkoleń
tel. +48 664 972 118
e-mail: m.respekta@globalsystem.com.pl
 

DZIAŁ EKSPORTU

Piotr Michalik
Kierownik działu Eksportu
tel. +48 734 462 346
e-mail: p.michalik@globalsystem.com.pl
e-mail: gsdockshelters@gmail.com
Daniel Sokański
Doradca Techniczno - Handlowy
tel. +48 538 626 055
e-mail: d.sokanski@globalsystem.com.pl
 

DZIAŁ LOGISTYKI

Justyna Szczecina
tel. +48 882 360 313
e-mail: j.szczecina@globalsystem.com.pl
 

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Jadwiga Stojowska 
tel. +48 797 371 610
tel. +48 18 440 75 52
e-mail: j.stojowska@globalsystem.com.pl
 

DZIAŁ SERWISU

Anna Skonieczna
tel. +48 660 742 142
e-mail: serwis@globalsystem.com.pl
e-mail: a.skonieczna@globalsystem.com.pl
 

DZIAŁ TECHNICZNY

Łukasz Jeleński
Kierownik ds. technicznych
tel. +48 784 036 820
e-mail: l.jelenski@globalsystem.com.pl
Krystian Marczyk
Inżynier produkcji
tel. +48 664 464 467
e-mail: k.marczyk@globalsystem.com.pl

 

 

 

do_gory