wczytywanie

Aktualności

Prezes firmy GLOBAL SYSTEM nagrodzony Krakowskim Dukatem

W piątek 24 listopada w krakowskim oddziale Narodowego Banku Polskiego zostały wręczone prestiżowe Krakowskie Dukaty. Prezes firmy GLOBAL SYSTEM p. Wojciech Jawor został wyróżniony w kategorii Właściciel Firmy. Prezes Wojciech Jawor to twórca i założyciel firmy GLOBAL SYSTEM, która jest wiodącym w Polsce producentem bram i rolet przeciwpożarowych, kurtyn dymowych oraz systemów przeładunkowych.

Jak podkreślił Sebastian Chwedeczko, prezydent Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, tegoroczne dukaty trafiły do osób bardzo doświadczonych, a zarazem mocno stawiających na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania oraz promujących rozwiązania Przemysłu 4.0.

„Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni, że nasz wkład w rozwój gospodarczy, innowacyjność i  pozytywny wpływ na lokalną społeczność zostały docenione” – komentuje Wojciech Jawor, prezes GLOBAL SYSTEM. „Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu i wspierali naszą firmę na każdym etapie rozwoju. Obiecujemy, że nagroda Krakowskiego Dukata będzie dla nas dodatkowym impulsem do podejmowania wyzwań, rozwijania naszych projektów i zdobywania nowych obszarów biznesowych. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i z niecierpliwością oczekujemy na to, co przyniesie przyszłość.”- dodaje prezes Wojciech Jawor.

Nagroda Krakowski Dukat, który symbolizuje zarówno tradycję jak i nowoczesność, był wręczany od 1991 roku, z inicjatywy „Czasu Krakowskiego”. Honorowani byli przedsiębiorcy z województwa małopolskiego za wyjątkowe osiągnięcia w działalności gospodarczej. Od 1998 roku nagroda Krakowski Dukat jest fundowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową, która w tym roku obchodzi 173 rocznicę powstania.

GLOBAL SYSTEM to firma oparta jest w 100% na polskim kapitale. Jest wiodącym producentem bram i rolet przeciwpożarowych. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu firma jest w stanie dostarczyć klientom kompleksowe rozwiązania pozwalające na wyposażenie budynku produktami od jednego dostawcy. GLOBAL SYSTEM zapewnia też profesjonalny montaż. Produkty oraz urządzenia projektowane są z uwzględnieniem najwyższych standardów oraz norm bezpieczeństwa CE, a proces ich wdrożenia do obrotu potwierdza spełnienie rygorystycznych przepisów oraz norm. Od kilku lat GLOBAL SYSTEM sukcesywnie rozwija się na europejskim, a obecnie także na światowym rynku, zdobywając kolejne kraje.

 

do_gory